Szybki kontakt
17 86 225 05
Adres
ul. Żwirki i Wigury 8, 35-036 Rzeszów

HIPOKRATES 2023 – Nominacja

Nominacja w plebiscycie Hipokrates 2023

Nasza przychodnia znalazła się wśród placówek medycznych, zgłoszonych do nagrody Przychodnia / Gabinet Roku w największym plebiscycie medycznym w Polsce – HIPOKRATES 2023.
Nominację otrzymała również Marta Bakowska (Pielęgniarka Roku). To dla nas ogromny zaszczyt, zwłaszcza że to Wy, nasi kochani Pacjenci, zgłosiliście nas do tego wyróżnienia. Serdecznie dziękujemy za tę nominację i prosimy o oddanie głosu.

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia. W głosowaniu, które w województwie podkarpackim prowadzone jest przez Dziennik Nowiny, głosami czytelników i internautów przyznane zostaną tytuły dla placówek ochrony zdrowia. Laureaci plebiscytu zostaną wybrani w głosowaniu zarówno w każdym mieście, powiecie, województwie, a następnie w ogólnopolskim finale.

Celem akcji jest docenienie miejsc, które cieszą się największym zaufaniem pacjentów, są dobrze zarządzane i mają profesjonalny personel. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 19 października. Wszystkie informacje o akcji możecie znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: https://nowiny24.pl/hipokrates.

 

Leave a Reply